piątek, 20 lutego 2009

7 cudów świata - głosuj na Polskę!

Pojezierze Mazurskie i Puszcza Białowieska to dwa polskie miejsca, które kandydują do listy siedmiu cudów świata. Lista tworzona jest z inicjatywy szwajcarskiej fundacji New7Wonders. O tym kto znajdzie się w finale zależy od internautów, przyłącz się więc do głosowania na polskie cudy natury!

Polska ma naprawdę szansę wygrać, co można ocenić po regularnie aktualizowanym rankingu na stronie New7Wonders. Aktualnie Jeziora Mazurskie zajmują czwartą pozycję w grupie A (krajobrazy i formacje polodowcowe), a Puszcza Białowieska znajduje się na piątym miejscu grupy E (lasy, parki narodowe, rezerwaty.

1) Nie ociągaj się więc, wejdź na stronę New7Wonders, na dole strony znajdziesz zieloną mapę, na której kliknij Europę, później wybierz pozycję "Masurian Lake District
"i kliknij w link "Vote now for Masurian Lake District".

2) Następnie zostaniesz przeniesiony do strony z formularzem gdzie musisz wybrać pozostałych 6 kandydatów (możesz oddać tylko jeden głos na dane miejsce, więc możesz oddać maksymalnie dwa głosy na Polskę wybierając Wielkie Jeziora Mazurskie i Puszczę Białowieską).

3) Następnie podaj swój adres e-mail, przepisz kod z obrazka, zostaniesz później poproszony o podanie państwa w którym mieszkasz (nie ma to wpływu na głosowanie) i naciśnij przycisk Submit.

4) Później odbierz pocztę i kliknij zawarty w niej link aby potwierdzić oddanie swojego głosu.

No i trzymajmy kciuki!!!

Jeszcze dla przypomnienia link: http://www.new7wonders.com/nature/en/index/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz